КРУТОТУТ
Замовте проект!
Залиште свій e-mail і ми зв'яжемось з вами

наш
ПРОСТІР
КРУТОТУТ

Крутотут спеціалізується
на проєктуванні і створенні інтер'єрів, комерційних, громадських і приватних. Основний напрямок діяльності - реалізація дизайн-проєктів.
Маючи в своєму розпорядженні відносно компактне приміщення, ми зуміли поєднати і показати весь спектр можливостей крутотут і створити привабливе і гармонійне середовище, всі елементи якого дивним чином поєднуються один з одним.
Чи варто говорити,
що оформленням шоу-руму компанії займалися наші творці?


В результаті вийшов приватний камерний простір, який надихає, налаштовує на роботу, а коли потрібно, розслабляє і сприяє неквапливому і довірливому спілкуванню.
Нам хотілося створити тут справжнє ком'юніті для однодумців, а ще продемонструвати функціональні і стильні меблі, елементи декору, ознайомити замовників із сучасними та якісними матеріалами від наших брендів-партнерів в реальних умовах.
Для цього ми постійно оновлюємо наші колекції зразків скла, фасадів, штучного та натурального каменю, фурнітури, плитки та інших матеріалів. Багато з цих матеріалів ми використовуємо в нашому шоу-румі. Наприклад, ми встановили декілька варіантів дверей: розсувних, прихованого монтажу, металевих зі скляними фасадами. Всі вони розроблені нами з урахуванням сучасних дизайнерских та технологічних умов.
Таке планування полегшує процес взаємодії з клієнтами: на місці можна ознайомитися зі зразками, вибрати відповідні і зробити замовлення. За бажанням можна відвідати майстерню, де відбувається основна магія.
Основний простір і майстерня Крутотут розташовані серед київської промзони. Заводське минуле приміщення можна впізнати за бетонною підлогою та стелею, АЛЕ В СЕРЕДИНІ У НАС ЗАТИШНО І МАГІЧНО!
Точка тяжіння - тепла вітальня з м'яким затишним диваном і журнальним столиком-касетою, дбайливо створеним нашими майстрами. З двох сторін - великі рустичні дзеркала в важких дерев'яних рамах, які перетворюють простір в справжнє задзеркалля.

Сіра гама кухонних шаф, чорна стільниця зі штучного каменю в зоні їдальні доповнена "теплими", дерев'яними полицями, на яких виставлені посуд та інші речі.
У шоу-румі представлені кращі зразки меблів, створені для наших проектів, а також декоративні елементи. Тут ви зустрінете багато готових рішень для приватних і комерційних інтер'єрів, кожне з яких може бути адаптоване відповідно до вимог конкретного замовника.
Естетика фактурних стін і стелі, натурального дерева, металевих деталей, дзеркал -біоморфів, авторського освітлення імпонує засновникам студії і передає дух андеграунду, свободи й творчої хвилі.
Нас надихає музика. Надихає настільки, що час від часу після роботи наш шоу-рум трансформується в музичний простір. Основне світло змінюється вечірнім, вмикаються лазери, світлодіодні пристрої, динаміки, сабвуфери, контроллер. Все наповнюється звуками. Вібрації пробираються в дерево, звучать в металі, в склі, відбиваються від бетоних стін.
У ВАС Є ДО НАС ПИТАННЯ?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами!
+380 95 895 2736
+380 93 793 0426 lovekrytotyt@gmail.com
м.Київ, 02094, вул.Магнітогорська, 1В
(заїзд з вул.Віскозна 4, перед Епіцентром поворот наліво по трамвайній колії)
Наші контакти
Подивіться відео, як нас знайти