КРУТОТУТ
Замовте проект!
Залиште свій e-mail і ми зв'яжемось з вами
Мандри стінопис
Розпис стіни 2300х2900 мм. Акрил
Строк виконання 6 днів
Художник - Оля Бобошко

Мандри - авторська робота Олі. Картина-мрія про чарівний світ із бузковим небом над головою, в якому живе Венера з пишною кроною листя замість голови. Вона безстрашно мчить на помаранчевому скейті салатовою дорогою чудес на зустріч рожевій планеті, що випливає з-за горизонту. У цьому світі немає обмежень і заборон, тут можливо все: багатоокі коти на 8 лапах, великі гриби всіх форм і відтінків, і фіолетовий жираф-мрійник, який млосно розглядає принади інопланетної прерії.

Створення стінопису починається зі знайомства. Офіційною мовою - з консультації ))

В легкій і приємній бесіді ми обговорюємо побажання і мрії, улюблені кольори й улюблені мальовничі напрямки замовника. Круто, коли знайомство відбувається на об'єкті. Тоді легше відразу поринути в дизайн простору, вибрати місце розташування стінопису і визначитись з композицією і призначенням: естетичним, смисловим, для комерційних об'єктів - рекламним, або соціальним.

Далі ескіз. Приготуйтесь передивитись разом з нами чимало варіантів розпису: графічних, мальовничих, реалістичних і сюрреалістичних, класичних і авангардних… Відібрати те, що вам подобаються найбільше, і які впишуться в ваш простір. А потім дати нам трохи часу на створення ескізу і промальовку деталей. Або вибрати вже готовий авторський малюнок з нашого каталогу. В такому разі ми адаптуємо його під вас і ваше приміщення

Тривалість робіт залежить від розміру і складності малюнка, кількості деталей і кольорів, тому приготуйтесь до того, щоб забезпечити художнику можливість працювати в середньому упродовж 3-7 днів.

Вартість роботи визначається індивідуально і залежить від складності ескізу, площі малюнку, деталізації, терміновості й доступності поверхні. Ще від матеріалів, які будуть використовуватися при створенні стінопису. Середня вартість розпису пензлями за індивідуальним, ексклюзивним деталізованим ескізом - 70-100 доларів за м2.
У ВАС Є ДО НАС ПИТАННЯ?
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами!
+380 95 895 2736
+380 93 793 0426 lovekrytotyt@gmail.com
м.Київ, 02094, вул.Магнітогорська, 1В
(заїзд з вул.Віскозна 4, перед Епіцентром поворот наліво по трамвайній колії)
Наші контакти
Подивіться відео, як нас знайти