Столи, стільці та тумби

Оберіть підрозділ, що вас цікавить:
Столи

Стіл має широке поле символічних значень у європейській культурі. Стіл, за яким родина збирається на трапезу є символом дому і домашнього затишку. Традиція зустрічати гостей накритим столом робить стіл також символом гостинності. Тож ця річ у вашому домі заслуговує окремої уваги. Разом із нами ви створите дійсно ваш власний символ дому. Як це зробити? Спочатку визначаємось із видом столу, його призначенням, потім підбираємо матеріал та колір відповідний до вашого інтер'єру, експерементуємо із формою і через мить стіл готовий! :)

Види столів:

Журнальний столик, Комп'ютерний або письмовий стіл, Кавовий столик, Кухонний стіл, Обідній стіл, Робочий стіл, Туалетний столик, Круглий стіл...Стільці

Стілець не потребує представлення, всі ми знаємо, що воно таке і як із ним поводитись. Але навіть із зрозумілим нам стільцем є поле для фантазій, наскільки від буде радувати око та зручно обіймати вашу спину. Тут так само обираємо матеріал, колір, форму і за мить вже сидимо та любуємося готовим стільцем від KRYTOTYT!

Види стільців:

Найпростіший стілець то є спинка та сидушка, чотири ніжки і на тому все, а якщо без спинки? Ну то табурет, а якщо без ніжок? :) А можна додати підлокітники, можна не чотири, одну ніжку, круглий чи квадратний, все можливо із КРУТОТУТ.Тумби

Невід'ємним атрибутом наших осель, а особливо спальних кімнат є тумба. Саме вона допоможе організувати наше взуття, одяг, капелюхи, крім одягу тумба чудово впорається із побутовими речами, засобами та приладами. Багато-секційна, з шухлядами та просто простора :) Обираємо фасадні дверцята, з ніжками чи без, прямокутна чи квадратна, ми постараємось аби вона підкреслила ваш дизайн та ваш затишок.

Види тумб:

Взуттєва тумба, тумба під телевізор, тумба для білизни, тумба для ліжка, стіл із тумбою, тумба для ванної кімнати...
За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера