Прихований плінтус

<< Один крок назад

Буває так, що дизайн приміщення потребує встановлення прихованого плінтуса, в рівень зі стіною, дверима. Прихований плінтус - це тренд, який успішно об'єднує в собі ряд технічних та естетичних переваг. Профіль плінтуса можна монтувати майже під будь-яку висоту вставки, які мають не обмеженийвибір покриття. Можна використовувати фарбований МДФ, дерево, скло, шкіру, метал або камінь та інші матеріали. Все це відкриває для проектувальника нові перспективи й виводить ваші проекти на новий технічний рівень! Рекомендовано для монтажа в поєднанні із гіпсокартоном, штукатуркою або під стінові панелі. Плінтус легко встановлюється на монтажний дюбель, саморіз або клей. Встановлення гіпсокартона в результаті створить ефект плінтуса, входячого в глубину по відношенню до лінії стіни.

Плінтус складається з двох елементів: БАЗА + ВСТАВКА. Монтаж проходить в два етапи: база кріпиться при чорнових ремонтних роботах, далі після штукатурки й укладки підлоги монтуються декоративні вставки.

    Переваги данного продукту:
  • швидкий монтаж алюмінієвого профіля;
  • зручний монтаж декоративних вставок;
  • Розміщення плінтуса в одній площині зі стіною спрпощує підбір та розміщення меблів;
  • Конструкція не має виступів та зазорів, в ній не накопичується пил, вона не передає від підлоги до стін шум кроків;
  • Актуальне рішення для будинків та офісів самого високого рівня;
  • Міцність та надійність алюмінієвого прихованого плінтуса – важливий момент для офісів та приміщень з великою кількістю відвідувачів та гостей;

Плінтус прихованого монтажу – чудовий вибір для приміщень будь-якого типу, адже він прекрасно підходить як для класичних інтер'єрів, так і для модних рішень в стилі хай-тек. Придбавши його ви приймаете безпрограшне рішення, по надійності, довговічності, ціні та якості.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера.

Технічні креслення:

Відео: