Системи прихованого монтажу

Оберіть підрозділ, що вас цікавить:


Приховані двері

Останнім часом приховані двері(двері з прихованою коробкою) набирають популярність, адже це функіональність та збільшення візуального простору. Приховані двері підкреслюють лаконічність та вишуканість сучасного житла. Важливим елементом прихованих дверей є саме коробка, адже саме вона відповідає за прихованість дверей відносно стіни. Рама дверей встановлюється після чого обробляється фінішним покриттям лише один раз, саме тому така конструкцыя повинна бути жорсткою та масивною, щоб витримати вагу полотна дверей та навантаження під час експлуатації. Конструкція передбачає високотехнологічні приховані петлі, що відповідають разом з рамою за довгочасну експлуатацію дверей. Уявіть лише не помітний контур на стіні що дозволяє зроміти лише окреслення прихованої двері, що відкривається на 180 град.

Види прихованих дверей:

На даний момент приховані двері поділяються на три категорії, це приховані вхідні двері, приховані розсувні двері та приховані міжкімнатні двері. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера.


Прихований плінтус

Буває так, що дизайн приміщення потребує встановлення прихованого плінтуса, в рівень зі стіною, дверима. Прихований плінтус - це тренд, який успішно об'єднує в собі ряд технічних та естетичних переваг. Профіль плінтуса можна монтувати майже під будь-яку висоту вставки, які мають не обмеженийвибір покриття. Можна використовувати фарбований МДФ, дерево, скло, шкіру, метал або камінь та інші матеріали. Все це відкриває для проектувальника нові перспективи й виводить ваші проекти на новий технічний рівень! Рекомендовано для монтажа в поєднанні із гіпсокартоном, штукатуркою або під стінові панелі. Плінтус легко встановлюється на монтажний дюбель, саморіз або клей. Встановлення гіпсокартона в результаті створить ефект плінтуса, входячого в глубину по відношенню до лінії стіни. Плінтус складається з двох елементів: БАЗА + ВСТАВКА. Монтаж проходить в два етапи: база кріпиться при чорнових ремонтних роботах, далі після штукатурки й укладки підлоги монтуються декоративні вставки.

Переваги данного продукту:

Швидкий монтаж алюмінієвого профіля; Зручний монтаж декоративних вставок; Розміщення плінтуса в одній площині зі стіною спрпощує підбір та розміщення меблів; Конструкція не має виступів та зазорів, в ній не накопичується пил, вона не передає від підлоги до стін шум кроків; Актуальне рішення для будинків та офісів самого високого рівня; Міцність та надійність алюмінієвого прихованого плінтуса – важливий момент для офісів та приміщень з великою кількістю відвідувачів та гостей; Плінтус прихованого монтажу – чудовий вибір для приміщень будь-якого типу, адже він прекрасно підходить як для класичних інтер'єрів, так і для модних рішень в стилі хай-тек. Придбавши його ви приймаете безпрограшне рішення, по надійності, довговічності, ціні та якості.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера.

Технічні креслення:


Відео:

  Касети прихованого монтажу

Це майбутнє дверей!

Міцність. Практичність. З'ємний рельс. Простота встановлення. Передбачено чимало рішень полегшуючих збирання конструкції. Завдяки цьому кассети легко та просто встановлювати, вони надійні в роботі й практично не потребують обслуговування. Ролики на сферичних підшипниках гарантують довгий термін експлуатації, тиху та плавну роботу розсувного механізму. Для стандартного ролика максимальне навантаження — 80кг. По запиту можливе постачання роликів під навантаження 120кг. Два регульованих обмежувача встановлюються прямо на рельс й дозволяють легко регулювати відкривання дверей.

Вся продукція виробника сертифікована.

- Основні варіанти касет під гіпсокартон.
- Приклади.

В кассету можна адаптувати майже будь-які дверні полотна різних виробників вітчизняного та зарубіжного ринку.


За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера, або завантажити каталог Eclisse_CAT.pdf та інші.
За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до менеджера